O drużynie Piast Gliwice rocznik 1998.(Piast98)

Strona internetowa powstała 2009-11-18

Na stronie przedstawiamy dokonania trampkarzy drużyny Piasta Gliwice - chłopców urodzonych w roku 1998, którzy trenują już od kilku lat.

Pierwsze treningi rocznika odbyły się na jesieni 2005 roku (1 klasa szkoły podstawowej) i przez pierwszy rok prowadził je obecny trener II składu Piasta Gliwice p.Krzysztof Szumski.

Szkoła podstawowa.

W szkole podstawowej chłopcy zaczęli naukę w klasie IV (rok 2008)  SP.23 w Gliwicach.  W kasie 4 ich wychowawcą była pani Katarzyna Wierzbica , a w klasie 5 i 6 p.Bogusław Nazarkiewicz. Trenerem grupy od początku był p.Witold Czekański, a potem dołączył jako 2 trener p.Bogusław Nazarkiewicz .

Gimnazjum.

Większość zawodników Piasta98 kontynuuje naukę (r.2011) w gimnazjum sportowym. Ich trenerem jest dalej p.Witold Czekański ,a w szkole pomaga mu p. Michał Kołodziej.

Od jesieni 2012 roku drużynę prowadzi nowy trener  p. Mateusz WÓJCIK  , a pomaga mu dalej trener rocznika 1999 p.Michał KOŁODZIEJ.

Liceum.

Większość zawodników Piasta98 kontynuuje naukę (r.2014) w VIII Liceum Ogólnokształcącym w Gliwicach. Drużynę prowadzi trener p.Mateusz WÓJCIK ,a drugimi trenerami są p.Paruyr TOVMASYAN oraz p.Marcin WROŃSKI .

Wiadomości (utwórz nową)